Všechny příchutě jsou v kapalném stavu. Při výrobě se používá farmaceutický propylenglycol a voda. Naše příchutě NEOBSAHUJÍ žádné cukry, bílkoviny, geneticky modifikované složky, živočišné složky jakéhokoliv druhu, konzervační látky, umělá sladidla a barviva, lepek a arašidy.
Zobrazit

Death 2ml

35 Kč
Co když smrt není konec, ale jen konec přirozeného cyklu? Nebo je to začátek dalšího cyklu? Další pravidelné opakování? Existuje mnoho otázek, a před sebou máme jedinou odpověď: KTS Death. Poslední liquid z kolekce Gothic, která ukončuje cyklus a končí dobrodružství chuťí a potěšení. Na konec z toho vyplývá, že život začíná, představují se nejlepší ovocné aroma, které lze spolu pečlivě kombinovat. Vůně je fantasticky harmonická, ovocná a osvěžující. Smrtící dotek pečlivě vybraných ovocných tónů. Tenhle liquid vytváří plnost chuti, která bude jistě znamenat filosofické zamyšlení v tichu. Vzhledem k tomu, že neexistuje žádná dominantní chuť, harmonie se mění střídavě. Každá z chutí je křišťálově čistá a každá bude spojena s nějakým ovocem. Zažijete explozi radosti vyvrcholení harmonie, která uzavírá tuto magickou kolekci jedinečného dobrodružství. Gothic poskytuje svět tajemna, snů a potěšení ...

Blood Sukka 2ml

27 Kč
Pekelně grandiózní kombinace třešně, jahody, červeného ovoce, sladkého eukalyptu, anýzu a mentolu.

Heisenberg 2ml

27 Kč
Speciální směs, která se dá popsat jako původ všeho vapování. Ovocný základ s chladným koncem.

Pinkman 2ml

27 Kč
Ústa zaplaví exploze ovoce, Vaše chuťové pohárky se chystají vybuchnout.

T-JUICE Red Astaire 2ml

27 Kč
Naprosto svěží příchuť červených bobulí a černého hroznového vína se špetkou eukalyptu, mentolu a anýzu ve vás při vapování vyvolá hotovou revoluci a ještě dlouho poté ucítíte na jazyku svěží sladkou chuť.

Full Moon Green 2ml

35 Kč
Citron a limetka s nádechem ananasu a zázvoru, osvěžující kombinace.

T-JUICE Red Astaire 30ml

299 Kč 350 Kč
Naprosto svěží příchuť červených bobulí a černého hroznového vína se špetkou eukalyptu, mentolu a anýzu ve vás při vapování vyvolá hotovou revoluci a ještě dlouho poté ucítíte na jazyku svěží sladkou chuť.

Full Moon Purple 2ml

35 Kč
Intenzivní hroznový nektar a zralé jablko spojuje vášeň a jemnost.

Life 2ml

35 Kč
Život je cyklus, který začíná láskou, nebo je to tak, že láska začíná životem? Co přichází první, život nebo láska? Na začátku, je to život, který nastává první, nebo je to láska, co tvoří život? Life liquid je první z cyklu kolekce KTS Gothic, se kterým dobrodružství světa mysticismu, magie a hodnocení začíná život. A tento liquid je vyráběn s klidnými momenty myšlení a odpočinku. Tak, začněme naše dobrodružství... Všichni ti, kteří se pokouší najít tajný životní elixír ve světě vapingu by určitě měli dát šanci tomuto extrémně kvalitnímu liquidu. Pokud váš den začíná s banánovým smoothie nebo frappe s trochou banánu – toto je rozhodně liquid pro vás. Life liquid je vyráběn z mírných a transparentních tónů banánu, korunovanými lehkým dotekem medu a mandlí. Tento liquid je kompozitní, s pervektně definovanou a komplementární příchutí. Může být zařazen mezi sladce ovocné příchutě. Je důležité poznamenat, že v tomto případě se nejedná o klasický banánový liquid s intensivní a ostrou příchutí, která může zanechat trochu hořké chuti ve vašich ústech, je to mírná a intimní banánová příchuť s dalšími chutěmi, které uzavírají tuto excelentní kompozici. Dokonce s prvním potáhnutím můžete cítit plnou chuť doladěnou tóny základní příchutě (banánu). Při vapování je všechno doladěno dalšími tóny, které dělají tento liquid až extrémně vapovatelným. Po vydechnutí, ucítíte skvělou stopu po zbytku příchutě, která je vlastností pouze nejlepších liquidů. Je vhodný pro celo-denní vapování, protože jej žádné příchutě nezkreslují ani se neztrácí v kontrastním vapování. Při vyšších teplotách je příchuť silnější, více výrazná, chuť je plnější a odpařování liquidu a hustota páry je impozantní. Není tu žádné zkreslení při nejvyšších teplotách. TH je trochu jemnější. Vypouštěná pára může mít mírně karamelovou vůni. Je to velmi příjemné při vapování u kávy s čokoládovými sušenkami, protože banánová příchuť se perfektně doplňuje s chutí čokoládových produktů.

The fuu - Death Driver 10ml

159 Kč 199 Kč
Limetkový koláč.

Imperia - Borůvka 2ml

25 Kč
Svěží lesní borůvka.

Full Moon Red 2ml

35 Kč
Ananas a mango s lahodnými červenými plody.