Dánské Crafted Premium Concentrate jsou luxusní prémiové příchutě. Suroviny použité k výrobě jsou nejvyšší kvality a pochází z EU. Všechny aroma koncentráty jsou z extraktů, které jsou průběžně a pečlivě testovány. Crafted se snaží k zákazníkovy dostat jedinečný prémiový produkt pro vaping.
Zobrazit

Crafted Premium

Crafted Creme De La Crafted 2ml

25 Kč 30 Kč
Konečně jsme se rozhodli vyrobit tuto neskutečně lahodnou smetanovou chuť. Vyvinuta s cílem tak, aby chutnala jako samotná vanilkově smetanová, zároveň komplexní a hluboká, která bude vyhledávat Vaše chuťové vzpomínky s něčím co jste ochutnali předtím ... ale bez úspěchu. Spojilo se více než 18 různých příchutí, k dosáhnutí jedinečného profilu, který Creme De La Crafted přináší. Jedinečný zážitek tohoto druhu, milovníkům krémových chutí vřele doporučujeme vyzkoušet.

Crafted Land Of The Free 2ml

25 Kč 30 Kč
Mít přístup ke světově nejvíce lahodných příchutí každý den .... je určitě privilegium jedinečných rozměrů. Jako poctu této luxusní existenci, vám představujeme lahodnou plnou chuť. Land Of The Free má chuťový profil, který obsahuje čerstvé mléko, sladký med, karamel a vanilku marsmallows v jednom. Smyslová zkušenost zvyšuje laťku na novou úroveň pro všechny milovníky cukroví.

Crafted Strawberry Cream Cake 2ml

25 Kč 30 Kč
Svěží a šťavnaté jahody s hedvábně hladkým vanilkovým krémem ve sladce upečeném dortu. Nemožné odolat a rozhodně musíte vyzkoušet.

Crafted Stake Out 2ml

25 Kč 30 Kč
Luxusní donutová příchuť s ledovou karamelovou náplní vybalancovaná s divokými sladkými borůvkami.

Crafted Artomis 2ml

25 Kč 30 Kč
Byl vytvořený za účelem připravit ovoce, bobule a krémy v novém překvapivém složení. Artomis je paletou mnoha ovocných chutí, včetně čerstvé zralé hrušky, šťavnaté jahody a sladkokyselého líčí. Ovoce je spojeno s více druhy krémů a pečlivě vybraných vanilek. Zkušenost s tímto ovocným dezertem je, že už nikdy nebudete chtít jinou chuť.

Crafted Queens Cup 2ml

25 Kč 30 Kč
Královská společnost vás zve k tomuto chuťovému profilu. Královský pohár je krásný klasický šálek zeleného čaje se studeným mlékem, sladkým medem a kapkou citronu. Vlastnosti této chuti se hodí k odpolední relaxaci společně s královským šálkem.

Crafted Element no. 7 2ml

25 Kč 30 Kč
Vynikající a zcela nová chuť. Objevili skutečně revoluční kombinaci čerstvé okurky, mentolu, pikantního zázvoru a citronu ve spojení s třešní a hruškou. Tím, že kombinuje čerstvé, chladné, ovocné a sladké prvky dohromady, Element no. 7 skutečně přináší vynikající jedinečný zážitek svého druhu.

Crafted New Age 2ml

25 Kč 30 Kč
Kombinace sladké maliny, šťavnatého jablka s trochou čerstvého citronu. Spojeno s klasickým studeným mentolem, špetkou anýzu a lékořice. Dohromady tato harmonická varianta přináší novou éru svěžesti pro Vaše potěšení. Výborný liquid na celodenní vaping.

Crafted Sweet Hearts 2ml

25 Kč 30 Kč
Představte si neodolatelnou kombinaci čerstvě upečených wafle ve tvaru srdce s jemným vanilkovým krémem a domácím jahodovým džemem. Tento klasický dezert si budete pamatovat od prvního ochutnání.

Crafted Vampire Venue 2ml

25 Kč 30 Kč
Simuluje opravdový chuťový zážitek, který dostanete od populárních cukrových netopýrů. Obvykle se chytají za úplňku a balí do igelitových sáčků pro vaše potěšení. Vypustili jsme netopýry a dali jim prostor k hostině. Buďte opatrní..... jakmile vás jednou chytí..... není cesty zpět.

Crafted Giant 2ml

25 Kč 30 Kč
Zanechá velký dojem. Vyrovnaný mix čerstvého ananasu, lesních bobulí a citronu ve speciální zmrzlině.