Společnost Halo je oddaná svým zákazníkům. Nemohli jsme nechat vyrábět produkty Halo mimo naši kontrolu. Tím víme, že každá láhev prémiové e-kapaliny, kterou dodáváme, má stejnou konzistentní chuť a skvělou kvalitu. Kvalitu, kterou si podle nás zasloužíte. Na výrobu jsou použity pouze suroviny pocházející z USA. Využíváme nejmodernější zařízení v čistých laboratořích v Gainesville v USA.
Zobrazit

Halo Turkish 10ml

149 Kč
Naše směs tureckého tabáku nabízí vynikající kombinaci světlého tabáku s velmi lehkým polosladkým nádechem. Tato jedinečná chuť je charakteristická původním tureckým tabákem, který se pěstuje u pobřeží Černého moře a je používán v tradičních cigaretách a mixuje se s různými tabákovými výrobky. Turkish Tobacco má poměrně jemnou tabákovou chuť, takže je skvělou volbou pro kuřáky "lehkého tabáku".

Halo Tribeca 10ml

149 Kč
Existuje důvod, proč je Tribeca považována za jednu z nejlepších příchutí do liquidu v celém vape průmyslu, pokud jste to zkusili, už víte proč. Tato jemná tabáková chuť značky Spinfuel Choice se mísí s nádechem vanilky a karamelu, čímž vznikne uspokojující liquid se sladkým zakončením.

Halo Subzero 10ml

149 Kč
Takhle nechutná žádná jiná mentolová příchuť. S třikrát chladným mátovým efektem našich příchutí nabízí Subzero vynikající ledovou a přitom uspokojující hladkou chuť. Vynikající pro celodenní vaping a nebo jako příměs do dalších mixů.

Halo Prime 15 10ml

149 Kč
Prime15 je prémiová tabáková směs, která nabízí komplexní nuance autentické zkušenosti s cigaretou. Chuť je poněkud zemitá, s jemnou suchou sladkostí, která nabízí náznaky kakaa při použití s ​​určitým typem elektronických cigaret. Tato velmi hladká tabáková chuť je ideální pro ty, kteří hledají autentické cigaretové zážitky.

Halo Malibu 10ml

149 Kč
Malibu jde nejlépe popsat jako chladná piňa colada uvnitř lehkého mentolového obalu. Malibu mentol má jemně hladkou chuť, která je ideální pro koupání u bazénu nebo na pláži. Hit v krku je poměrně lehký a chuť je příjemně sladká.