KTS Liquid vyrábí náplně pro elektronické cigarety od roku 2012. Chorvatská firma, která zaujala na Vape Show ve Vídni svou nezaměnitelnou chutí svých prémiových liquidů, širokou nabídkou a hlavně přijatelnou cenou. KTS Gothic je nejnovější prémiová řada pěti liquidů, Pro velký úspěch svých prémiových liquidů nově přichází KTS Liquid s řadou aromat KTS Gothic, tak aby jste si mohli namíchat svůj prémiový liquid KTS Gothic sami doma.
Zobrazit

KTS Gothic 10ml

Death 10ml

149 Kč 199 Kč

Life 10ml

149 Kč 199 Kč

Love 10ml

149 Kč 199 Kč

Faith 10ml

149 Kč 199 Kč

SOUL 10ml

149 Kč 199 Kč

Death 10ml

149 Kč 199 Kč
Co když smrt není konec, ale jen konec přirozeného cyklu? Nebo je to začátek dalšího cyklu? Další pravidelné opakování? Existuje mnoho otázek, a před sebou máme jedinou odpověď: KTS Death. Poslední liquid z kolekce Gothic, která ukončuje cyklus a končí dobrodružství chuťí a potěšení. Na konec z toho vyplývá, že život začíná, představují se nejlepší ovocné aroma, které lze spolu pečlivě kombinovat. Vůně je fantasticky harmonická, ovocná a osvěžující. Smrtící dotek pečlivě vybraných ovocných tónů. Tenhle liquid vytváří plnost chuti, která bude jistě znamenat filosofické zamyšlení v tichu. Vzhledem k tomu, že neexistuje žádná dominantní chuť, harmonie se mění střídavě. Každá z chutí je křišťálově čistá a každá bude spojena s nějakým ovocem. Zažijete explozi radosti vyvrcholení harmonie, která uzavírá tuto magickou kolekci jedinečného dobrodružství. Gothic poskytuje svět tajemna, snů a potěšení ...

Life 10ml

149 Kč 199 Kč
Život je cyklus, který začíná láskou, nebo je to tak, že láska začíná životem? Co přichází první, život nebo láska? Na začátku, je to život, který nastává první, nebo je to láska, co tvoří život? Life liquid je první z cyklu kolekce KTS Gothic, se kterým dobrodružství světa mysticismu, magie a hodnocení začíná život. A tento liquid je vyráběn s klidnými momenty myšlení a odpočinku. Tak, začněme naše dobrodružství... Všichni ti, kteří se pokouší najít tajný životní elixír ve světě vapingu by určitě měli dát šanci tomuto extrémně kvalitnímu liquidu. Pokud váš den začíná s banánovým smoothie nebo frappe s trochou banánu – toto je rozhodně liquid pro vás. Life liquid je vyráběn z mírných a transparentních tónů banánu, korunovanými lehkým dotekem medu a mandlí. Tento liquid je kompozitní, s pervektně definovanou a komplementární příchutí. Může být zařazen mezi sladce ovocné příchutě. Je důležité poznamenat, že v tomto případě se nejedná o klasický banánový liquid s intensivní a ostrou příchutí, která může zanechat trochu hořké chuti ve vašich ústech, je to mírná a intimní banánová příchuť s dalšími chutěmi, které uzavírají tuto excelentní kompozici. Dokonce s prvním potáhnutím můžete cítit plnou chuť doladěnou tóny základní příchutě (banánu). Při vapování je všechno doladěno dalšími tóny, které dělají tento liquid až extrémně vapovatelným. Po vydechnutí, ucítíte skvělou stopu po zbytku příchutě, která je vlastností pouze nejlepších liquidů. Je vhodný pro celo-denní vapování, protože jej žádné příchutě nezkreslují ani se neztrácí v kontrastním vapování. Při vyšších teplotách je příchuť silnější, více výrazná, chuť je plnější a odpařování liquidu a hustota páry je impozantní. Není tu žádné zkreslení při nejvyšších teplotách. TH je trochu jemnější. Vypouštěná pára může mít mírně karamelovou vůni. Je to velmi příjemné při vapování u kávy s čokoládovými sušenkami, protože banánová příchuť se perfektně doplňuje s chutí čokoládových produktů

Love 10ml

149 Kč 199 Kč
Spojení dvou životů dělá lásku, a láska vytváří nový život. S touto znalostí jsme pokračovali v cyklu KTS Gothic. Dobrodružství harmonie, mysticismu a magie. Emoce, potěšení, harmonie… všechny tyto věci by měli vystihovat Love. Tento liquid bude evokovat lásku se vším všudy, je to harmonie ve světě vapingu. V pravém smyslu slov. Osvěžující a relaxační vůně citrusového ovoce. To by měl být stručný popis tohoto top liquidu. Neposkvrněně vybrané příchutě citronu, limetky a pomeranče, s přidáním alkoholu v tomto nádherném liquidu vytvářejícím perfektní harmonii, od samotné vůně až k prvnímu potáhnutí. Všechny příchutě v tomto mixu obsahují dávku kysele ovocného spektra. Skvěle měřený poměr těchto příchutí poskytuje relaxační pocit perfektní zkušenosti – exotiky a svůdnosti. S ohledem na fakt, že všechny tyto příchutě jsou z kyselého ovoce, je možné, že kyselý tón se stává „nižší“ během vapování, ale to nemění nic na harmonickém odpočinku. Definice je pevný a stabilní. Tento liquid nezkresluje, dokonce ani při vysokých teplotách. Nicméně – je to zcela konzistentní a dává to více chuti na vyšší teploty, mezitím jsou příchutě „ostřejší“ a rozpoznatelné. Je doporučeno vapovat tento liquid při vyšších teplotách. Je to vhodné pro celodenní užívání, síla není intenzivní, je „vapovatelný“ po celý den, poskytuje rovný zážitek ve všech intervalech. S ohledem na barevnost tohoto liquidu, je možné, že se cívka zašpiní v nějaké střední periodě. Ačkoli je hodně konzistentní, tento liquid je sensitivní na pozůstatcích minulých liquidů, osazení novou vatou je doporučeno pro zkušenost plnou dobrodružství.

Faith 10ml

149 Kč 199 Kč
Víra v existenci něčeho, víra v někoho, víra v něco. Víra v lidi, bohy, povahy, vzhled... To vše je pokračováním životního cyklu a naše gotické dobrodružství na čtvrté mystické stanici cyklu úvahy o životě. Víra a přesvědčení nemusí být definovány vysvětlením. Liquid Faith nám může alespoň trochu přiblížit tento cyklus. Pro všechny milovníky sladkostí, kteří neztratily důvěru v atraktivní a neuvěřitelné kombinace chutí. Liquid Faith jistě uspokojí i ty nejnáročnější milovníky sladkých a ovocných chutí. Liquid Faith obsahuje řadu chutí jednotlivých dominancí - v závislosti na teplotě spirálky, vzhledem k chuti použité ve vzorci jiným teplotním koeficientem, a - uvolnění s různou intenzitou v závislosti na teplotě. Faith je liquid základní chuti koláče s jablky, kde dominuje chuť koláče, zatímco jablko je cítit pouze v pozadí. Doprovázena vůní jahody a smetany. Pokud je teplota vyšší, jablečný koláč je dominantní, zatímco při nižší teplotě jsou cítit víc jahody doprovázené tóny smetany. Hlavní charakteristikou liquidu jako celku je to, že žádná s chutí není zkreslená. Při prvním obláčku je nejvíc znát příchuť koláče. Připomíná čerstvé sladké koláče sypané hladkým cukrem. Zatímco v ústech vyplní sladké chutě a v pozadí rozvíjí aroma zeleného jablka a vanilky. Vyvrcholením harmonie se objeví chuť jahod a smetany v dokonalém souladu. Při dlouhodobém vapingu je možné, že chuť koláče s jablky je mírně „tlumená“ a jahoda se stává dominantní chutí. Liquid Faith nemá intenzivní vlezlou chuť, proto je vhodný pro vaping na celý den. Nedoporučuje se pro vaping u kávy, protože káva může zničit krásný vzorec a narušit vztahy v chutích, zatímco v kombinaci s jahodou je ideální.

SOUL 10ml

149 Kč 199 Kč
Třetí stanice našeho gotického dobrodružství ve světě mysticismu a páry je – Soul. Logická extenze liquidu Love. A tady se můžeme zastavit a přemýšlet – musíme mít duši pro lásku? Nebo je duše potřebná pro lásku? Pokud milujeme někoho, nebo něco, zvýraznění této lásky je dávání si naší duše. Při dělání tohoto liquidu, celá duše byla oddána harmonii. Soul je liquid dělaný z mixu ovocných příchutí. Tóny, které budou uvolněny tímto liquidem, bude jistě odpočinek vaší duše s touto harmoniíí. Toto je jeden s těch liquidů, které by měly být vapovány ve speciálních momentech odpočinku a ticha. Někdo si může chuť spojovat s vřesovou marmeládou, někdo s chutí broskvového čaje. Můžou být zařazovány mezi ovocné příchutě s přidanými sladkými komponenty. Příchuť je sladká, ale ovocně sladká a nesahá mezi sladké příchutě ze spektra dortové kategorie. S prvním potáhnutím, můžete okamžitě cítit směs ovoce. Není tu dominantní příchuť. Ačkoliv není definován, tento liquid pronikl s konzistentní harmonií. Při potažení sladká chuť zůstává ve vašich ústech, při výdechu chuť ovoce zmizí. Je vhodné si ho užívat s první ranní kávou. Taky s alkoholickými nápoji, ale ne s pivem. Ztrácí chuť při vysokých teplotách a harmonie se stává zkreslenou. Takže to doporučuji vapovat při středních teplotách, kde ukazuje své nejlepší tóny. Je hodně sensitivní na špinavé cívce, takže čím více jej budete vapovat, tím více je možné mít problém s chutí pokud nebudete vatu měnit pravidelně. Můžete jej vapovat po celý den, tato příchuť není agresivní, ale může vést k nasycení smyslů, které je postupně potlačuje, a tady se harmonie začíná měnit, ale nevede k rozporu v chuťovém poměru (pokud nezvýšíte teplotu cívky).