Jde o nový produkt, který vznikl v reakci na TPD. V podstatě jde o lahvičku s aromatem, která se dolívá bází na preferovanou sílu nikotinu a vzniká větší množství liquidu.
Zobrazit

Shark Attack Boogaloo 10ml

199 Kč
Borůvkový cheesecake. Smetanový krém a máslová sušenka se mísí s ovocnou chutí borůvky a lesní jahody. V závěru se v ústech objeví nepatrný chladivý pocit.

Slushy Queen Blueberry Lemonade 12ml

199 Kč
Slushy Queen Blueberry Lemonade je skvělá osvěžující borůvková limonáda. Ideální letní osvěžení od PJ Empire!

Shark Attack Berryato 10ml

199 Kč
Směs lesního ovoce s nepatrným množství lékořice, mentolu a lahodných bobulovin (černý rybíz, borůvka, brusinka). Sladko kyselou kompozici zjemní tón vanilky.

Shark Attack Don Limon 10ml

199 Kč
Lahodně kyselá kompozice limetky, hroznového vína a šťávy z agáve modré. Harmonický mix ocení zvláště milovníci ovocných chutí.

Shark Attack Cocobolo 10ml

199 Kč
Sladká směs exotického ovoce s kokosovým mlékem. Zima dlouhá a tropický ráj tak blízko...

Slushy Queen Horny On The Roxx 10ml

199 Kč
Zcela jedinečná letní kombinace žlutého melounu s jemným liči, krémovou vanilkou a závěrem v podobě červeného melounu.

Slushy Queen Thai Chai Boba On The Roxx 12ml

199 Kč
Thajský čaj s vanilkou, mangem, pomerančem a mandarinkou.

Shark Attack Foggy Daddy 10ml

199 Kč
Lahodný dezert, ve kterém hraje prim vanilka s ananasem. Krém se prolíná s ovocem. V závěru zůstává v ústech slastný pocit.

Slushy Queen Bangkok Bandit 12ml

199 Kč
Ovocný mix chlebovníku, manga, papaya se žlutým melounem a chladivým zakončením.

Shark Attack Orange Ball 10ml

199 Kč
Pomerančový bonbon. Sladko kyselé tóny doplňuje příjemná vanilková dohra.

KTS Gothic Love Shake and Vape 10ml

199 Kč
Spojení dvou životů dělá lásku, a láska vytváří nový život. S touto znalostí jsme pokračovali v cyklu KTS Gothic. Dobrodružství harmonie, mysticismu a magie. Emoce, potěšení, harmonie… všechny tyto věci by měli vystihovat Love. Tento liquid bude evokovat lásku se vším všudy, je to harmonie ve světě vapingu. V pravém smyslu slov. Osvěžující a relaxační vůně citrusového ovoce. To by měl být stručný popis tohoto top liquidu. Neposkvrněně vybrané příchutě citronu, limetky a pomeranče, s přidáním alkoholu v tomto nádherném liquidu vytvářejícím perfektní harmonii, od samotné vůně až k prvnímu potáhnutí. Všechny příchutě v tomto mixu obsahují dávku kysele ovocného spektra. Skvěle měřený poměr těchto příchutí poskytuje relaxační pocit perfektní zkušenosti – exotiky a svůdnosti. S ohledem na fakt, že všechny tyto příchutě jsou z kyselého ovoce, je možné, že kyselý tón se stává „nižší“ během vapování, ale to nemění nic na harmonickém odpočinku. Definice je pevný a stabilní. Tento liquid nezkresluje, dokonce ani při vysokých teplotách. Nicméně – je to zcela konzistentní a dává to více chuti na vyšší teploty, mezitím jsou příchutě „ostřejší“ a rozpoznatelné. Je doporučeno vapovat tento liquid při vyšších teplotách. Je to vhodné pro celodenní užívání, síla není intenzivní, je „vapovatelný“ po celý den, poskytuje rovný zážitek ve všech intervalech. S ohledem na barevnost tohoto liquidu, je možné, že se cívka zašpiní v nějaké střední periodě. Ačkoli je hodně konzistentní, tento liquid je sensitivní na pozůstatcích minulých liquidů, osazení novou vatou je doporučeno pro zkušenost plnou dobrodružství.

Dainty´s Premium Lemon Cola 2ml

22 Kč
Oblíbená chuť colové limonády s kapkou citrusu je ideální záležitost pro všechny milovníky tohoto nápoje.