Nejdříve byla tma a pak přišel T-JUICE, vyráběn v Anglii z nejkvalitnějších ingrediencí. T-JUICE dodává své příchutě do celé Evropy a věřte, že si tyto příchutě zamilujete celým srdcem.
Zobrazit

T-Juice 10ml

T-JUICE Red Astaire 10ml

109 Kč 139 Kč
Naprosto svěží příchuť červených bobulí a černého hroznového vína se špetkou eukalyptu, mentolu a anýzu ve vás při vapování vyvolá hotovou revoluci a ještě dlouho poté ucítíte na jazyku svěží sladkou chuť.

T-JUICE Colonel Custard 10ml

109 Kč 139 Kč
Naprosto dokonalá chuť pudinku, která vás nenechá dlouho spát a již nikdy nebudete chtít jinou. Milujete-li pudink je pro vás tato příchuť naprosto pravá a jediná.

T-JUICE Black n Blue 10ml

109 Kč 139 Kč
Ďábel v nové podobě tak lze nazvat směs borůvek, hroznů, anýzového cukroví s kapkou mentolu při výdechu. S touto příchutí se do nebe nedostanete, ale vyvolá ve vás pocit, že jí musíte vapovat víc a víc. Až tak, že zahodíte příchuť red astaire a poběžíte si tuto koupit znovu a znovu.

T-JUICE Vamp Vape 10ml

109 Kč 139 Kč
Na pohled jako krev, chutnající však nebesky. Do ráje se dostanete touto směsí smetanovou karamelového extraktu spolu s nádechem kokosu.

T-JUICE Strawberri 10ml

109 Kč 139 Kč
Jahody se smetanou a trochou malin tvoří skvělou ovocnou chuť pro celodenní Vaping.

T-JUICE Jack the Ripple 10ml

109 Kč 139 Kč
Klasická britská malina zjemněná zmrzlinou, co víc si lze přát. Naprosto úžasná chuť poskytující parádní hit.

T-JUICE Gold n Brown 10ml

109 Kč
Sladké pečené listy tabáku virginia smíchané s naší směsí tmavého tabáku latakia ve vás vyvolá nezapomenutelný zážitek chutí.

T-JUICE High Voltage 10ml

109 Kč 139 Kč
Pozor vysoké napětí - připravte se na naprosto dokonalou chuť maraschino třešní řízlé mentolem. Tato příchuť Vás natolik zasáhne, že si budete připadat, jak když vylezete na stožár vysokého napětí.

T-JUICE Primo Verde 10ml

109 Kč
Komplexní, hluboká a bohatá chuť tabáku, se silnými tóny Burley a jemnějšími tóny světlé Virginie. Má nejblíž ke skutečnému cigaretovému tabáku.

T-JUICE Cherry Choc 10ml

109 Kč 139 Kč
Čokoládový dort, šlehačka smíchané s lesními plody vytváří neodolatelnou a jedinečnou příchuť pro vaše vapování.

T-JUICE Java Juice 10ml

109 Kč 139 Kč
Tmavá kávová zrna spolu s kokosových ořechem a trochou smetany dává dohromady jedinečnou chuť kávy. Nejedná se o čistou kávovou příchuť, ale o něco trochu speciálnějšího.

T-JUICE Ice Queen 10ml

109 Kč 139 Kč
Ledová královna byla zdokonalena pro milovníky mentolových cigaret. Do tabákové směsi Prima Verde jsme přidali krystaly mentolu a mátu peprnou.