Nejdříve byla tma a pak přišel T-JUICE, vyráběn v Anglii z nejkvalitnějších ingrediencí. T-JUICE dodává své příchutě do celé Evropy a věřte, že si tyto příchutě zamilujete celým srdcem.
Zobrazit

T-JUICE Red Astaire 2ml

27 Kč
Naprosto svěží příchuť červených bobulí a černého hroznového vína se špetkou eukalyptu, mentolu a anýzu ve vás při vapování vyvolá hotovou revoluci a ještě dlouho poté ucítíte na jazyku svěží sladkou chuť.

T-JUICE Clara-T 2ml

27 Kč
Clara-T má oproti Red Astaire jemnější anýzovou chuť a více svěžesti, která nadchne Vaše chuťové pohárky.

T-JUICE High Voltage 2ml

27 Kč
Pozor vysoké napětí - připravte se na naprosto dokonalou chuť maraschino třešní řízlé mentolem. Tato příchuť Vás natolik zasáhne, že si budete připadat, jak když vylezete na stožár vysokého napětí.

T-JUICE Primo Verde 2ml

27 Kč
Komplexní, hluboká a bohatá chuť tabáku, se silnými tóny Burley a jemnějšími tóny světlé Virginie. Má nejblíž ke skutečnému cigaretovému tabáku.

T-JUICE Jack the Ripple 2ml

27 Kč
Klasická britská malina zjemněná zmrzlinou, co víc si lze přát. Naprosto úžasná chuť poskytující parádní hit.

T-JUICE Forest Affair 2ml

27 Kč
A tímto považujeme vaše manželství za uzavřené. I touto větou lze vyjádřit jak tato příchuť chutná. Deset různých ovocí smíchaných dohromady a stačí říci ano. Pro všechny milovníky ovocných chutí.

T-JUICE Vamp Vape 2ml

27 Kč
Na pohled jako krev, chutnající však nebesky. Do ráje se dostanete touto směsí smetanovou karamelového extraktu spolu s nádechem kokosu.

T-JUICE Cherry Choc 2ml

27 Kč
Čokoládový dort, šlehačka smíchané s lesními plody vytváří neodolatelnou a jedinečnou příchuť pro vaše vapování.

T-JUICE TY4 2ml

27 Kč
Vzali jsme klasické RY4 smíchali ho s trochou oříšku přidali trochu cukru a vzniklo TY4, veškeré přidané ingredience dodávají této příchuti velmi zvláštní kouzlo a dělá jej neodolatelným.

T-JUICE Colonel Custard 2ml

27 Kč
Naprosto dokonalá chuť pudinku, která vás nenechá dlouho spát a již nikdy nebudete chtít jinou. Milujete-li pudink je pro vás tato příchuť naprosto pravá a jediná.

T-JUICE Mentice 2ml

27 Kč
Arctic mix osvěží každou část Vašeho bytí. Silný, chladný a hladký. Mentice VAPE přináší úžasný mrazivý hit s podtextem čerstvé máty.

T-JUICE Melipona 2ml

27 Kč
Lákavá sladká chuť je vyrobena z Tahitské vanilky s nádechem Madagaskarského bourbonu.