Příchutě Vapempire představují exotické a osvěžující chutě přímo z Malajsie. Každé balení obsahuje 2ml exkluzivní příchutě pro domácí výrobu e-liquidu.
Zobrazit

Vapempire Triple Grape 2ml

30 Kč
Už jste někdy slyšeli o příchuti Triple Grape? Vážně ne? To vás určitě bude zajímat, protože lepší chuť hroznového vína jste ještě neochutnali. Jedná se o kombinaci tří hroznů. Bíle, červené a modré hrozny ve své kombinaci přináší vyváženou chuť, která je sladká i trochu kyselá současně.

Vapempire Blackcurrant Ice 2ml

30 Kč
Příchuť Blackcurrant Ice je perfektní a neopakovatelná kombinace černého rybízu a pro malajské příchutě téměř povinného chladivého efektu.

Vapempire Ice Lemonade 2ml

30 Kč
Oblíbená příchuť Ice Lemonade s citrónem je ideální a osvěžující záležitost, kterou oceníte nejen v letních dnech.

Vapempire Mango Apricot 2ml

30 Kč
Mango Apricot přináší oblíbený mangový základ dotažený jemnou meruňkou.

Vapempire Mango Blackcurrant 2ml

30 Kč
Mango Blackcurrant představuje výraznou chuť, ve které dominuje mango, které je dochuceno lehce kyselého černého rybízu.

Vapempire Strawberry Blueberry Custard 2ml

30 Kč
Strawberry Blueberry Custard to je zajímavá kombinace krémového vanilkového pudinku se sladkou borůvkou a trochou čerstvÝch jahod. Velmi zajímavá kombinace, která potěší všechny milovníky pudinku a ovoce.

Vapempire Mango Lychee 2ml

30 Kč
Mango Lychee představuje kombinaci sladkého, smetanového, zralého manga a štavnatého lychee s jemým zakončením v podobě osvěžujíci sodovky.